Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Bo 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | 142 | 14,34 | BR | - | - | |||||||||
2. | Nová Dědina | 141 | 15,34 | OL | - | ||||||||||
3. | Hrabišín | 132 | 14,91 | SU | - | ||||||||||
4. | Bludov | 130 | 15,63 | SU | |||||||||||
5. | Dolany | 105 | 15,57 | OL | |||||||||||
6. | Brníčko | 87 | 16,07 | SU | |||||||||||
7. | Nový Malín | 86 | 15,63 | SU | |||||||||||
8. | Lesnice 1 | 81 | 16,59 | SU | |||||||||||
9. | Bohuslavice | 64 | 16,02 | SU | - | ||||||||||
10. | Sobotín | 63 | 15,11 | SU | - | ||||||||||
11. | Štíty | 60 | 16,34 | SU | |||||||||||
-. | Kosov | 60 | 17,09 | SU | - | - | |||||||||
13. | Nemrlov | 59 | 15,76 | SU | - | ||||||||||
14. | Hrabová | 46 | 17,11 | SU | - | ||||||||||
15. | Dolní Studénky | 38 | 17,79 | SU | |||||||||||
16. | Bratrušov | 26 | 17,53 | SU | |||||||||||
17. | Lesnice 2 | 20 | 19,27 | SU | - | ||||||||||
18. | Nemile | 8 | 18,38 | SU | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Bo 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 123 | 16,85 | SU | - | ||||||||||
2. | Nová Dědina | 114 | 18,73 | OL | |||||||||||
3. | Dolany | 93 | 17,92 | OL | - | - | |||||||||
4. | Nový Malín | 83 | 20,63 | SU | |||||||||||
5. | Hrabová | 74 | 21,13 | SU | - | ||||||||||
6. | Světlá Hora | 47 | 18,87 | BR | - | - | |||||||||
7. | Nemile | 37 | 22,16 | SU | - | - | - | ||||||||
8. | Klopina | 24 | 24,43 | SU | - | - | - | - | - | - | - | ||||
9. | Maršíkov | 7 | 21,72 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
10. | Rohle | 5 | 48,23 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Bo 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 97 | 18,01 | SU | - | - | |||||||||
2. | Široký Brod | 81 | 18,53 | JE | - | - | |||||||||
3. | Bratrušov | 49 | 18,34 | SU | - | - | - | ||||||||
4. | Bludov | 47 | 18,71 | SU | - | - | - | - | |||||||
-. | Zvole | 47 | 19,98 | SU | - | - | |||||||||
6. | Janovice | 45 | 18,60 | BR | - | - | |||||||||
7. | Dolní Studénky | 35 | 20,60 | SU | - | - | - | ||||||||
8. | Sobotín | 29 | 19,70 | SU | - | - | - | ||||||||
9. | Nový Malín | 20 | 21,19 | SU | - | - | - | ||||||||
10. | Leština | 17 | 22,63 | SU | - | - | |||||||||
11. | Nemile | 13 | 20,86 | SU | - | - | - | - | - | ||||||
12. | Třeština | 12 | 23,28 | SU | - | - | - | ||||||||
13. | Rohle | 4 | 24,10 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 44 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: